MyNet

  • Úhrady ľahko & rýchlo
  • Prispôsobuje sa vašim potrebám
  • Využívajte MyNet na všetkých zariadeniach
Dohodnúť stretnutie

Využite náš klientský servis! Po.-Pi. 9:00-16:00 hod.

+421 2 3232 3000

Napíšte nám

onlinebanking@bksbank.sk

muž s tabletom ležiaci na móle

Váš MyNet ako a kedy potrebujete:

Bezpečný MyNet je teraz ešte bezpečnejší. Okrem užívateľského čísla a PIN sa odteraz každých 90 dní zobrazí výzva na potvrdenie prihlásenia cez BKS Security App. Viac informácií nájdete tu.
Jednoduchý & rýchly Vykonávajte svoje platby teraz ešte jednoduchšie a rýchlejšie.
Prehľadný Usporiadajte si svoj MyNet podľa vlastných predstáv. Vy rozhodujete, ktoré informácie sú pre vás dôležité. Všetky svoje produkty nájdete vo finančnom prehľade a môžete o nich zobraziť podrobnosti.
Zabezpečená komunikácia Neváhajte nás kontaktovať. Na bezpečnú komunikáciu využívajte E-Box - svoju online bankingovú schránku.
Flexibilný a moderný MyNet funguje na všetkých bežných typoch zariadení (počítače, tablety, smartfóny).

MyNet funguje na všetkých bežných typoch zariadení (stolové počítače, prenosné počítače, tablety a smartfóny).

Pre využívanie služby MyNet potrebujete vhodné koncové zariadenie:

  • Windows
  • Android
  • Mac
  • Zariadenie iOS

a najnovší prehliadač (Edge, Google Chrome, Firefox, Safari, Opera a pod.).

MyNet sa vyznačuje najvyšším možným šifrovaním:

  • Prihlásenie pomocou vášho užívateľského čísla a PIN.
  • Úhrady podpisujete pomocou BKS Security App.
  • MyNet je chránený šifrovaním TLS 1.2.
Identifikačné znaky
BKS Security, osobné identifikačné číslo („PIN“) a užívateľské číslo spolu tvoria osobné identifikačné znaky. Vstup do elektronického bankovníctva MyNet / BizzNet je umožnený po zadaní užívateľského čísla a identifikačného čísla („PIN“) na prihlasovacej stránke do MyNet / BizzNet. Príkazy zadané do online bankingu (napríklad platobné príkazy) si vyžadujú dodatočnú autorizáciu pomocou BKS Security. Držiteľ je povinný osobné identifikačné údaje uchovávať v tajnosti tak, aby k nim nemali prístup neoprávnené osoby. Nesmú byť uchovávané na jednom mieste. Držiteľovi sa odporúča, aby identifikačné znaky neuchovával elektronicky.

Zabezpečenie údajov šifrovaním
Zabezpečenie vašich údajov a prenosu transakcií má u nás najvyššiu prioritu. Preto šifrujeme všetky dáta, ktoré sú prenášané počas vášho prihlásenia v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi: 256-bitovým šifrovaním.
Pre ochranu našich klientov sme na odporúčanie odborníkov zvýšili bezpečnostnú úroveň na protokol TLS 1.2. Preto je nevyhnutné, aby si klienti, ktorých počítač, tablet alebo smartfón nespĺňa túto bezpečnostnú úroveň, nainštalovali poslednú verziu operačných systémov, resp. prehliadačov. Tým zvýšia ochranu na najvyššiu možnú úroveň nie len pri používaní služby MyNet a BizzNet ale aj pre iné internetové aplikácie.

Certifikáty pre online banking
Každá šifrovaná webová stránka je vybavená digitálnym certifikátom a v prehliadači je označená bezpečnostným symbolom (napr. neporušený kľúč alebo zatvorený zámok). Kliknutím na tento bezpečnostný symbol sa zobrazia podrobnosti o použitom certifikáte.
Pri výpočte odtlačku prsta, ktorý je uvedený v certifikáte, sa počíta kontrolná suma. Ak sa použije sfalšovaný certifikát, automaticky sa vygeneruje odtlačok prsta úplne odlišný od toho nižšie uvedeného, ktorý je neplatný. Ak sa odtlačok prsta odlišuje, nejedná sa o stránku elektronického bankovníctva BKS Bank, ale o falošnú webovú stránku. V takomto prípade nás, prosím, bezodkladne informujte na E: onlinebanking@bksbank.sk alebo T: +421 2 3232 3000.

Platný je len tento odtlačok prsta pre MyNet alebo BizzNet (https://www.bksbank-online.sk/):

Odtlačok SHA-256
E1:8C:8F:2A:89:04:06:CA:FC:CE:ED:93:79:29:33:A4:51:BF:53:01:F6:A5:AF:AF:39:CE:81:49:23:8B:E5:FD

V akej forme sa odtlačok zobrazí (napr. v blokoch po dvoch alebo po štyroch znakoch), závisí od vášho prehliadača (napr. Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome atď.). Už malá odchýlka v adrese v prehliadači môže naznačovať, že sa jedná o sfalšovanú stránku. Nedôvera je na mieste, keď je užívateľ vyzvaný na zadávanie dôverných informácií a hesiel na neočakávaných miestach.

Ak sa chcete prihlásiť do MyNet-u, zadajte svoje „Užívateľské číslo“ a „PIN“ a potvrďte kliknutím na „Ďalej“.

Ak sa chcete odhlásiť z MyNet-u, kliknite na „Odhlásenie“ v ľavom hornom rohu obrazovky. Časovač zobrazuje čas zostávajúci do automatického odhlásenia.

Najprv je nevyhnutné aby ste si stiahli do svojho koncového zariadenia (smartfón, tablet alebo PC) aplikáciu pre podpisovanie príkazov - BKS Security App. Aplikáciu si môžete stiahnuť cez App Store (iOS), Obchod Play (Android) alebo cez naše webové sídlo. Zaregistrujte sa v aplikácii pomocou vášho užívateľského čísla a aktivačného kódu a zvoľte si svoje PIN pre prihlasovanie do BKS Security App.

Keď ste úspešne prihlásený v BKS Security App, otvorte na svojom počítači prihlasovaciu stránku do online bankingu. Stránku môžete otvoriť cez naše webové sídlo www.bksbank.sk kliknutím na „Login“ alebo priamo cez link: www.bksbank-online.sk.

Kliknite na „Prvé prihlásenie“. V prvom kroku zadajte do políčka „Užívateľské číslo“ svoje užívateľské číslo a kliknite na „Ďalej“. Užívateľské číslo nájdete v dokumente Podmienky používania služby MyNet, ktorý ste dostali od nás. Svoje užívateľské číslo potvrďte v BKS Security App.

V druhom kroku si zvoľte heslo (PIN) pre prihlásenie do BKS Online Bankingu (od 4 do 20 znakov). Kliknite na „Ďalej“ a potvrďte zvolený PIN v Security App. Zvolený PIN si zapamätajte, budete sa pomocou neho prihlasovať do svojho online bankingu.

V treťom kroku kliknite na „Prihlásenie“. Úspešne ste sa prihlásili do online bankingu.

V MyNet-e nie je možné zrušiť už potvrdenú úhradu. Výnimkou je úhrada splatná v budúcnosti. Tú je možné zrušiť najneskôr jeden deň pred dátumom splatnosti.

Kliknite na „Nový príkaz“. Systém vyhodnotí podľa údajov, ktoré zadáte o účte príjemcu, či chcete uskutočniť SEPA-úhradu alebo cezhraničnú úhradu a zobrazí požadované polia.

Na hornej lište kliknite na „Kontakt na poradcu“ a potom na tlačidlo „Nová správa“. Tu môžete napísať správu svojmu poradcovi a tiež mu bezpečným spôsobom odoslať dokumenty.

Dohodnúť stretnutie

Využite náš klientský servis! Po.-Pi. 9:00-16:00 hod.

+421 2 3232 3000

Napíšte nám

onlinebanking@bksbank.sk