BKS Bank Slovensko pozvala klientov na večer pri hudbe

05.10.2023

BKS Bank ponúka bankové a lízingové služby na Slovensku už 16 rokov. Koncom septembra sa člen predstavenstva Alexander Novak a slovenský manažment poďakovali klientom a partnerom za ich dôveru pozvaním do prekrásneho zámku Bitter House neďaleko Bratislavy.


Večer pri hudbe
"S rozvojom nášho bankového a lízingového podnikania na Slovensku sme veľmi spokojní. Najmä rast úverov v prvom polroku prekonal naše očakávania," povedal Alexander Novak, člen predstavenstva BKS Bank. Vo svojom úvodnom príhovore spomenul minuloročné 100. výročie BKS Bank, jej vysoké štandardy kvality a priekopnícku úlohu v oblasti trvalo udržateľného rozvoja, a poskytol aj výhľad budúceho vývoja banky.
Ťažiskom večera však bola večera, ktorá sa podávala v elegantnom a sofistikovanom prostredí Bitter House. Hostia si vychutnali výber gurmánskych špecialít a v uvoľnenej atmosfére sa mohli venovať diskusiám. Remeselné vína pre tento večer starostlivo vybrali a hosťom predstavili someliéri zo slovenskej spoločnosti MÄD Wines. Podujatie hudobne citlivo orámovali jazzové interpretácie umelcov českého hudobného projektu BURYSAX.
Medzi početnými hosťami boli predovšetkým majitelia a top manažéri mnohých dlhoročných a významných firemných klientov a partnerov BKS Bank a BKS-Leasing Slovensko.
 

Galéria